Ponuka
Každý deň vo Vašom živote je výnimočný a už sa nezopakuje. Či už je to svadba, okrúhle životné jubileum, narodenie dieťaťa, krstiny, birmovka,oslava, ples, prípadne iná akcia, ktorá vo Vás vyvoláva túžbu stráviť túto chvíľu v slávnostnej atmosfére. Všetky tieto udalosti majú jedno spoločné - chcete si ich navždy uchovať vo svojich spomienkach a spolu so svojimi blízkymi sa znovu k nim radi vracať. Profesionálny videozáznam, fotoreportáž, umelecká alebo dokumentárna fotografia, ozvučenie, spolu s naplánovaním celej akcie - to je len rýchle vymenovanie toho, z čím vám veľmi rád pomôžem. Uchováme spomienky na Váš svadobný deň v pútavých videozáznamoch a brilantných fotografiách , v ktorých sa budete môcť v nasledujúcich rokoch vyžívať . Príchod, obrad, skupinové fotografie, portréty, exteriérové prípadne ateliérové fotografie a zábava, budú zvečnené podľa Vašich požiadaviek.Vždy sa budete s radosťou vracať k neopakovateľným momentom Vašej svadby.Zaznamenám celú svadbu komplet,alebo len Vami vybranú časť.Keď bude jedlo zjedené, pitie vypité, svadobná kytica zvädne a šaty sa vrátia do požičovne...to čo Vám zostane, budú krásne spomienky v podobe fotografií...Profesionalita a komfort až k vám domov je prirodzenou súčasťou mojej práce. Príchody za zákazníkom v prípade svadby alebo rodinnej oslavy je samozrejmosť.Som tu jednoducho pre Vás.Moje schopnosti však nie sú len o talente a odhodlaní, ale aj o kvalitných zariadeniach, ktoré používam pri mojej práci. Technika je veľmi dôležitým meradlom kvalitnej práce.Zvlášť pri videoprodukcii je dôležité dbať na kvalitný obrazový a následne aj zvukový výstup. Dôslednosť pri výbere súčastí a doplnkov zdokonaľuje každé natočené video.Od samotných kamier, cez rôzne príslušenstvo až po výkonnú výpočtovú techniku pre postprodukciu.Bez kvalitných zariadení a obozretnosti by nebolo možné vykonávať kvalitnú prácu k spokojnosti mojich zákazníkov.
Neváhajte ma kontaktovať s akýmikoľvek požiadavkami. Nezabúdajte pritom prosím, že vaše požiadavky sú mojou srdcovou záležitosťou.

V mojom portfóliu nájdete produkciu videozáznamu a fotografovania štandardných spoločenských akcií akými sú:

STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI
Stužkové slávnosti - populárne video-záznamy zo stužkových slávností
Všetky videá podstupujú aj postprodukcii, rôznym grafickým úpravám podľa želania pomocou profesionálneho softwaru. Záleží len na vás čo si vyberiete. Profesionálny prístup za bezkonkurenčné ceny.

Ďalej poskytujem ešte tieto služby:

PREPIS z VHS na DVD . Ležía vám doma staré videokazety a nemáte už ich na čom prehrávať? Videa z dovoleniek a prvé kroky svojich detí teraz môžete digitalizovat a uchovať si ďalej svoje spomienky! Na starých videokazetách sa zákonite časom výrazne zhoršuje kvalita, ktorá je naopak na DVD médiu stále rovnaká. Naviac si záznamy môžete prehrať na PC alebo na DVD prehrávači, ktorý je dnes dostupnejší ako videorekordér či videoprehrávač.

INÉ - dajte nám vedieť prostredníctvom kontaktného formulára alebo e-mailu čo by ste chceli natočiť, a my sa budeme snažiť vám vyhovieť.

Kontaktný telefón : 0905 716618
e-mail : petertrifon@gmail.com